Po niedzielnym programie Telewizji Polsat „Państwo w państwie” ustaliliśmy z Andrzejem Żuromski dalsze kroki działania. Chcielibyśmy, w tym celu się spotkaliśmy, działać współnie i jednoczyć ludzi.

Z Żuromem znamy się od mniej więcej roku, kilka razy uczestniczyliśmy w posiedzeniach Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, spotykaliśmy się, prowadziliśmy wspólne akcje, wywiady… W ostatnim czasie jednak postanowiliśmy działać razem i mamy szereg planów na przyszłość. Skupiamy się na mocnej medialnej walce, silnym wsparciu, chcemy pomagać ludziom i ich łączyć. Chcemy żeby ludzie pokrzywdzeni przez Wymiar sprawiedliwości nie pozostawali sami sobie. Andrzej bardzo zaangażował się w naszą sprawę i przyznam mamy kolejnego kumpla, któremu nasza sprawa nie jest obca. Ba, można powiedzieć, że połączył nas ten sam budynek Prokuratury Okręgowej w Kielcach.

Niebawem będzie bardzo głośno o naszych kolejnych krokach. Prowadzimy równolegle kilka ważnych projektów, chcemy też niebawem przygotować poważną konferencję ponad podziałami politycznymi. Mam deklaracje kilku polityków, którzy nie patrząc na to z jakiej partii się wywodzą, od lewa do prawa, są wstrząśnięci naszymi sprawami i chcą nas wspierać.

Dziwnie wygląda moja mała kobiec rączka przy wielkiej grabi Żuroma 🙂 Przyznacie że kawał z niego chłopa 🙂 Serdeczne pozdrowienia 🙂

Aneta

Zurom_AM